Nabídka Clahar
Rychlý kontakt

Zavolejte nám: +420 723 008 288

E-mail: zc.rahalc@ofni

 

           POZOR AKCE !

         

oxicutan

certifikaty_vedle_u

Partner webu - Zdravotní masáže 

Kyslíková kosmetika  „Vyzrajte na čas!“

Kyslíková kosmetika přístrojem OXICUTAN je omlazení pleti bez chirurgického zásahu. Koncentrovaný kyslík má příznivé účinky na stav pokožky, dodává pleti mladistvou vizáž.

Každá žena ví, že pokud věnuje patřičnou péči své pleti, stárne pomaleji. Kyslík jako jeden ze základních prvků našeho života pomáhá i v kosmetice. Kyslík je pravým přírodním kosmetickým přípravkem - přírodou ve své nejčistší podobě!

Co umí kyslík

01
  • Kyslík redukuje vrásky
  • Kyslík stahuje a čistí póry
  • Kyslík normalizuje tvorbu mazu
  • Kyslík dokonale hydratuje a zjemňuje pokožku
  • Kyslík regeneruje pleť a zvyšuje její elasticitu
  • Kyslík nezpůsobuje žádné alergie
  • Kyslík zmírňuje stařecké skvrny
  • Kyslíková kosmetika je vhodná pro každý typ pleti

Kyslík regeneruje buňky

Kyslík je životním elixírem pro buňky kůže a nezpůsobuje žádné alergie. Kyslíková kosmetika nahrazuje chirurgický skalpel.

Tryska Vital-Brusher ve spojení s přístrojem OXICUTAN si poradí s každým typem pleti. Vital-Brusher pomocí kyslíku vpraví účinné látky pozvolna do pokožky.

Pokožka se stane opět poddajnou a hebkou díky účinným látkám složených z přírodních olejů obohacených kyslíkem, vitamíny A, C a E a speciálními látkami z aloe vera a squalenu.

Aplikace je velmi příjemná a bezbolestná, vhodná v každém věku a pro každý typ pleti. Kyslíková kosmetika přístrojem OXICUTAN nezpůsobuje žádné alergie.

Již po první proceduře se pleť rozzáří, bude jemná a hydratovaná.

Kyslíkovou masáží pomocí Vital-Brusher přístrojem OXICUTAN dodáte své pleti potřebné regenerující účinné látky. Pro vaši pleť neexistuje nic lepšího!

Kyslíková masáž vyčistí kožní póry a normalizuje tvorbu mazu, získáte čistou, jemnou a hladkou pleť až do hloubky pórů.

Již po první aplikaci dojde k citelné vitalizaci pleti

02

Velmi dobrého účinku dosáhnete po 3 - 4 aplikacích po sobě následujících dnech.

Dlouho trvající účinnost s maximální efektivitou vám přinese kyslíková kosmetická kúra: 10 aplikací v pokud možno po sobě následujících dnech (malá přerušení v rozmezí 1 - 2 dnů neovlivní výsledek).

K trvalému účinku vedou také pravidelné měsíční aplikace.

Námi používaný přístroj OXICUTAN 5000 ION – S je nejmodernější z lékařské techniky, produkuje vysoce koncentrovaný kyslík s koncentrací až 92 % a výchozím tlakem až 1,8 barů.